Kreşimiz bir yaşında


Kemer Belediyesi Ülker – Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi birinci yılını doldurdu. Geçtiğimiz yıl 17 Temmuz’da kapılarını açan Kreş’te öğrenci ve öğretmenler birinci yıl pastasını alkışlar eşliğinde kesti. Kemer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Cemal Şahin kreşin daha nice yıllar Kemer’e hizmet vermesi dileklerinde bulunduklarını söyledi

Kemer Belediyesi’nin katkıları ile hayırsever iş insanı turizmci Orduvar Akman tarafından yaptırılan Kemer Belediyesi Ülker – Orduvar Akman Kreş ve Gündüz Bakımevi 17 Temmuz 2022 tarihinde eğitim öğretime başlamıştı.

Kreş’te birinci yıl nedeni ile pasta kesildi. Birinci yıl kutlama programına Kemer Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Cemal Şahin, Kemer Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Erdoğan Okay, Kreş Müdürü Oya Aslantaş, öğrenciler ve öğretmenler katıldı.

Alkışlar eşliğinde birinci yıl pastasının kesilmesinin ardından bir konuşma yapan Mali Hizmetler Müdürü Cemal Şahin, “Kreşimizin açılışının birinci yıldönümünü kutlamaktayız. Kreşimizde her biri üniversite mezunu ve alanlarında uzman 12 eğitimcimiz de dahil olmak üzere 20 belediye personelimiz görev yapıyor. 165 öğrencimiz de eğitim almaya devam ediyor. 2022-2023 eğitim öğretim döneminde 70 öğrencimizi mezun ettik. Son derece başarılı bir dönemi geride bıraktık. Kemer Belediyesi olarak hijyenik koşulları ön planda tutarak en iyi şekilde tüm öğrencilerimize ve Kemer halkımıza hizmet vermekteyiz. Bu vesile ile daha nice nice yıllarda nice öğrenciler mezun etmek dileği ile birinci yılımızı kutluyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir