Karacabey’de geleneksel turnuvada kazanan dostluk oldu

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, hafta onu düzenlenen Ortasarıbey Gençler Birliği Futbol Turnuvası’nın final müsabakasını izledi ve ödül merasimine katıldı. Finalde Bandırma, Yeniyenice Ortasarıbey’e karşı karşılaşmayı 3-0 kazanırken, Lider Özkan yaptığı açıklamada,”Emeği geçen ve katkı koyan herkese teşekkür ediyoruz. Kazanan dostluk oldu. Sporun ve atletin her vakit yanındayız” dedi.

Protokolün de ağır ilgi gösterdiği müsabakanın ödül töreninde konuşan Belediye Başkanı Ali Özkan,”Bu değerli tertibi gerçekleştiren kulüp yöneticilerine, kıymetli muhtarımıza, katkı koyan tüm kurum, kuruluşlara ve seyircilere teşekkür ediyoruz.Çok hoş müsabakalar oldu. Dostluğun ön planda olduğu bu turnuvanın, gelecek yıllarda da birebir heyecanla devam etmesini umuyorum. Karacabey Belediyesi olarak, sporun ve atletin her vakit yanındayız. Bu hususta çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Başkan Özkan açıklamalarını şöyle sürdürdü: “2 tane güzide kadromuz final karşılaşmasında gayret etti. Finale kalan her iki ekibi da kutluyorum. Maçı kazanan YeniyeniceSpor Kulübünü de tebrik ediyorum. Bu turnuva vesilesiyle, istikbal vaat eden genç kardeşlerimizi de gördük.İnşallah onlara da bundan sonraki spor hayatlarında muvaffakiyetler diliyorum. Yeniyenice daha evvel Karacabey’e bağlı olan bir mahallemizdi, artık Bandırma’da.Dolayısıyla kendilerini Karacabey’in bir kulübü olarak kıymetlendiriyoruz.Turnuvaya renk kattılar, tekrardan tebrik ediyoruz.” – BURSA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir