Kılıçdaroğlu’na doğum günü sürprizi

Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türk Demokrasi Vakfı Lideri Dr. Salih Uzun, ‘Demokrasi Şurası’ toplantısı öncesi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun doğum gününü kutladı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bugün 74 yaşını doldurdu. Türk Demokrasi Vakfı’nın düzenlediği “Demokrasi Şurası” toplantı öncesi ise Gelecek Partisi Genel Lideri Ahmet Davutoğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türk Demokrasi Vakfı Lideri Dr. Salih Uzun ve Şişli Belediye Lideri Muammer Keskin, CHP lideri Kılıçdaroğlu’na doğum günü sürprizi yaptı. Şişli Grand Cevahir Otel ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen kutlamada Kılıçdaroğlu için pasta kesildi.

Türk Demokrasi Vakfı Başkanı Salih Uzun da Twitter hesabından “Cumhuriyet Halk Partisi Genel Lideri Sn. @kilicdarogluk beyin yeni yaşını kutladık. Kendilerine sağlıklı birçok yaşlar diliyorum” paylaşımı yaptı.

TIKLAYIN – İmamoğlu, Yavaş ve Soyer’den Kılıçdaroğlu’na doğum günü mesajı

TIKLAYIN – Kılıçdaroğlu: Artık yapmamız gereken son bir şey kaldı, helalleşmek ve artık bu ülkenin bedel ödemesini bitirmektir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir